Keşfet

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

Dumbledor ve Hüsnünün, Ölüm Müziği Benzerliği

art

Yönetici
Yönetici
Keman
Piyano
ilk farkettiğim zaman şok olduğum tespittir. hem harry potter hayranı hem de arka sokaklar severi bir kişilik olarak, hem gurur duydum hem de çok güldüm .d

harry potter melez prens filmini izleyenler iyi hatırlar, severus snape dumbledore'u öldürdükten sonra herkes dumbledore'un cesedinin başına gidiyor. orada bir müzik çalıyor dumbledore's farewell. bu müziği gerçekten çok seviyorum. her duyduğumda hüzünlenerek dinliyorum. ayrıca hüsnün vurulma sahnesinde de çok üzülüyorum. orada da çalan müzik, hüsnün vurulma sahnesi müziğidir.

bir gün yine dumbledore'un ölüm sahnesini izliyorum. tabi bir yandan da müziğini. bir şey farkettim. acayip bir şekilde çok dinlediğim bir müziğe benziyor. sonra biraz düşündükten sonra hüsnün vurulma sahnesi müziği aklıma geldi. tonal olarak aklımda çok fazla kalmıştı bu müzik. çünkü çok dinlemiştim :d iki müziği de açtıktan sonra bir ne göreyim, tonlarından tutun temaya kadar her şey aynı. o anda anladım iki müzikte benim için çok önem arz ediyor. dolayısıyla gerçekten çok şaşırdığım bir anımdır.

merak edenler için bir kaç bilgi;

- harry potter ve melez prens 2009 yılında yayınlandı.
- hüsnünün vurulma sahnesi müziği 2012 yılında yayına girmiş.

Konuyu kimler okuyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.