• Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

    Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

    Uyarı

    Lütfen üye olduktan sonra E-postanızı kontrol ediniz!

Fevzi Kaan Hakkında Düşünceleriniz Nedir?

Katılım
14 Eki 2022
Mesajlar
7
Tepkime puanı
5
Puanları
0
Konum
Manisa
Son zamanlar da Fevzi Kaan ismini duymayan yoktur diye düşünüyorum. Bence ortada sosyolojik ve pedagojik açıdan çok sorunlar. Sosyolojik kısmı böylesine kötü bir müziğe sahip çocuğun meşhur olması, toplum tarafından desteklenip sevilmesi. Evet çok kötü niyetli gibi duruyor, farkındayım. Ancak gerçekler. O kadar işin içine duyguları katıyoruz ki iyinin ve kötünün farkı olmuyor. Pedagojik açıdan ise bu çocuğa kötülük yapıldığının kanaatindeyim. Çocuğun hiç bir suçu yok. Özellikle ailesi tarafından baya ticari amaç güdülüyor gibi geldi. Hype olduktan sonra şarkılar yapıp Netd gibi platformlar da sunması vs vs. Bence çocuk ileride çok büyük bir burhana düşecek. Bunun sebebi ise toplum bir anda unutacak ve zaten müziği de iyi olmadığı için boşluğa düşecektir. Çocuğun bence amacı müzik üretmek, müzik yapmak değil. Sadece ünlü olmak. Belki de ailesi yüzünden.

Sözün özü çocuk çocuktur. Nasıl şekil verirsen öyle olur. Onun hiç bir suçu yok. Bütün suç onu konsere çıkaran, onu beğenen ve paylaşam kişilerde. Gereksiz yere birisini daha ünlü ettik. Oysa biz onu ünlü ederken hiçte iyilik etmiyoruz.

Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum?
 
  • Beğen
Tepkiler: art

Ekremtahaunlu

Elektro Gitar
Katılım
17 Eki 2022
Mesajlar
16
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Yaş
26
Konum
Düzce
Çocuk video çekip eğleniyor sadece :) Onun dışında bunu efsaneleştiren toplum tabi ki dediğin gibi. Çocuk masum :D
 
Üst