Keşfet

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

Gitar akort etme sitesi

ardakamali

Aktif Üye
Elektro Gitar
Bas Gitar
Katılım
26 Eki 2021
Mesajlar
28
Gitar akort etme sitesi bir çok kişi tarafından sorulan soruların başında geliyor. Forumumuzda da gerek direkt mesajdan olsun gerek ise sosyal mecralardan olsun gelmiştir. Gitarı akort etmek için aslında bir çok farklı yöntem var. Bunlardan bazıları Diyapazon ile akort yapma, bazıları ise akort cihazı ile akort yapmadır. Tabii ne akort cihazının ne de Diyapazonun olmadığı bir gün de hayal edilebilir. Bu senaryo tabii evde ve bilgisayarı olan bireyler için geçerli :) Burada ise Online Akort Siteleri devreye giriyor.

Online Akort Siteleri

  • Akort yapma sitelerinin başında benim için ProGuitar sitesi geliyor. Harika bir animasyonu ile gerçekten tam bir Akort Cihazı hissiyatı uyandırıyor. Siteye girdiğiniz de dilerseniz herhangi bir notayı duyarak akort yapabilir ya da mikrofonunuzu aktif ederek akort yapabilirsiniz. Siteye ulaşabilirsiniz.

  • Bir diğer akort yapma sitesi ise Fender'in orijinali sitesinde bulunuyor. Anladığım kadarıyla buradan mikrofon ile akort yapma opsiyonu yok. Ancak duyarak akort edebilirsiniz. Yine animasyonları gayet keyifli. Fender'in akort yapma sitesine ulaşabilirsiniz.

Bugün sizlere Gitar akort etme sitelerini paylaştık. İlk site benim her zaman favorim olacaktır. Gerçekten çok işlevsel ve keyifli bir site. Sizin de önerileriniz varsa konuya yazabilirsiniz.
 
Bu tarz online siteleri pek fazla önermemekle beraber kendim de kullanmıyorum. Bunun yerine, telefonumuza indirdiğimiz uygulamalar daha basit ve kullanışlı geliyor bana. Kullandığım uygulamalar arasında GuitarTuna'yı şiddetle öneririm. Paylaşım için teşekkürler <3
 

Konuyu kimler okuyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.