• Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

    Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

Gitar akort etme sitesi

ardakamali

Elektro Gitar
Bas Gitar
Katılım
26 Eki 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Konum
Ankara
Gitar akort etme sitesi bir çok kişi tarafından sorulan soruların başında geliyor. Forumumuzda da gerek direkt mesajdan olsun gerek ise sosyal mecralardan olsun gelmiştir. Gitarı akort etmek için aslında bir çok farklı yöntem var. Bunlardan bazıları Diyapazon ile akort yapma, bazıları ise akort cihazı ile akort yapmadır. Tabii ne akort cihazının ne de Diyapazonun olmadığı bir gün de hayal edilebilir. Bu senaryo tabii evde ve bilgisayarı olan bireyler için geçerli :) Burada ise Online Akort Siteleri devreye giriyor.

Online Akort Siteleri

  • Akort yapma sitelerinin başında benim için ProGuitar sitesi geliyor. Harika bir animasyonu ile gerçekten tam bir Akort Cihazı hissiyatı uyandırıyor. Siteye girdiğiniz de dilerseniz herhangi bir notayı duyarak akort yapabilir ya da mikrofonunuzu aktif ederek akort yapabilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

  • Bir diğer akort yapma sitesi ise Fender'in orijinali sitesinde bulunuyor. Anladığım kadarıyla buradan mikrofon ile akort yapma opsiyonu yok. Ancak duyarak akort edebilirsiniz. Yine animasyonları gayet keyifli. Fender'in akort yapma sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün sizlere Gitar akort etme sitelerini paylaştık. İlk site benim her zaman favorim olacaktır. Gerçekten çok işlevsel ve keyifli bir site. Sizin de önerileriniz varsa konuya yazabilirsiniz.
 

f4tih

Akustik Gitar
Solist
Katılım
23 Ocak 2022
Mesajlar
14
Tepkime puanı
5
Puanları
0
Konum
Sakarya
Bu tarz online siteleri pek fazla önermemekle beraber kendim de kullanmıyorum. Bunun yerine, telefonumuza indirdiğimiz uygulamalar daha basit ve kullanışlı geliyor bana. Kullandığım uygulamalar arasında GuitarTuna'yı şiddetle öneririm. Paylaşım için teşekkürler <3
 
Üst