Keşfet

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

Güngörende Müzisyen Kavgası - Nişanlısının Kollarında Can Verdi

Bugün gerçekten inanılmaz üzücü bir haber aldık. İstanbul Güngörende bir restoranda meydana gelen olayda Umut Emre Aytekin vefat etti. Ailesine sabır diliyor. Umut Emre Aytekin Mimar Sinan Müzikoloji mezunudur.

Umut Emre Aytekin Vefat Etti

İstanbul Güngören'de Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi'nde bulunan bir restoranda dün sabah meydana gelen trajik olayda, müzisyen Umut Emre Aytekin (36) nişanlısı Maria Zeppin ile birlikte bir fast food zincirinin şubesine kahve içmeye gitti. Ancak, Aytekin ile yan masadaki Ceyhun T. (22) ve Hayrettin Ö. (23) arasında belirlenemeyen bir nedenle başlayan tartışma, kısa sürede şiddetli bir saldırıya dönüştü.

Aytekin, kahve almak için kasaya doğru yönelirken, Ceyhun T. ve Hayrettin Ö. tarafından tekme ve yumruklu saldırıya uğradı. Saldırı sonucunda ağır yaralanan Aytekin'i kurtarmak için nişanlısı Zeppin araya girdi. Olay, çevredeki insanların şahit olduğu bir trajediye dönüştü.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, Aytekin'e olay yerinde ilk müdahaleyi gerçekleştirdikten sonra, müzisyeni Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk etti. Ne yazık ki, yapılan tüm müdahalelere rağmen Aytekin, hayatını kaybetti.

Aytekin'in cenazesini bekleyen annesi, Adli Tıp Kurumu önünde gözyaşlarına boğuldu. Olayın ardından kaçan Ceyhun T. ve Hayrettin Ö., bir süre sonra tekrar olay yerine gelerek yerde yatan Aytekin'in başında bekledi.

Saldırganların da müzisyen olduğu belirlendi. Olayla ilgili soruşturma devam ederken, şüpheliler tutuklandı ve adalete hesap vermek üzere bekleniyor. Bu üzücü olay, toplumda güvenlik ve şiddetle ilgili konularda daha fazla farkındalık yaratma ihtiyacını gösteriyor.
 

Konuyu kimler okuyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.