• Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

    Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

Ücretsiz Harika bir Synth VST - Cheeze Machine 2

art

Yönetici
Keman
Piyano
Katılım
18 Eki 2021
Mesajlar
30
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Selamlar. Bugün araştırırken güzel bir Synth VST'ye denk geldim. Hem de ücretsiz bir VST. İndirmesi ve kurulumu da gayet basit ve hızlı. Ücretsiz VST bölümüne gerçekten çok uygun bir VST. 2getheraudio Cheeze Machine, eski synth’lerden ilham alınarak hazırlanmış bir ücretsiz VST plug-in. Chorus,Reverb,filter,eq gibi birçok özelliğe sahip olan bu Plug-in ile seslerinize farklı renkler katabilirsiniz.

Cheeze Machine 2 VST'yi ücretsiz indirebilmek için aşağıda bulunan bağlantıya ulaşın. Ulaştığınız site de FREE bağlantısına tıklayın. Sonra ise, site sizden bir mail bülteni kaydı istiyor. Sadece isim, soy isim ve mailden oluşan bilgiler bulunmakta. Bunları girdikten sonra MAC ve Windows olmak üzere iki tane indirme bağlantısı karşınıza geliyor. İndirdikten sonrası ise bir setup geliyor. Setup'ı kurup istediğiniz DAW programı ile çalıştırabilirsiniz. İyi eğlenceler.


İndirme İçin Tıkla


Demo:

https://soundcloud.com/2getheraudio%2Fcheeze-machine-2-visions-of-paris-by-arthur-vincent
 
Üst