• Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

Home Studio için Ekipman önerir misiniz?

burakalaca

Keyboard
Merhabalar, hobi olarak müzik ile ilgilenmek istiyorum bu doğrultuda gerekli araçlara ihtiyacım var fakat bu ekipmanlardan anlamıyorum yardımcı olabilir misiniz?
*Ses Kartı
*Midi klavye
*Referans Kulaklik
*Mikrofon ve Standı
Şuanlik aklima gelenler bunlar, yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

ardakamali

Elektro Gitar
Bas Gitar
Merhabalar, hobi olarak müzik ile ilgilenmek istiyorum bu doğrultuda gerekli araçlara ihtiyacım var fakat bu ekipmanlardan anlamıyorum yardımcı olabilir misiniz?
*Ses Kartı
*Midi klavye
*Referans Kulaklik
*Mikrofon ve Standı
Merhaba. Ses kartı olarak Steinberg UR 242 önerebilirim. Ayrıca Presonus AudioBox 97 da işinizi görecektir. Bu iki ses kartı da gayet kalitelidirler.

f4tih

Akustik Gitar
Solist
M Audio'nun setleri var. Hobi olarak ilerlettiğin için yeterli olacağını düşünüyorum. M Audio Air incelenebilir.

hasanmetehanu

Elektro Gitar
Bas Gitar
*Ses Kartı
*Midi klavye
*Referans Kulaklik
*Mikrofon ve Standı
Behringer UMC22
M-Audio KeyStation
Behringer BH470
Behringer C1
gibi uygun fiyatlı minimal bir set-up yaparak bu hobini gerçekleştirebilirsin. İkinci eli de bulunabilen ekipmanlardır.