Keşfet

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

ÖNEMLİ DUYURU

Forum kültüründe emeğe karşılık çok önemlidir. Lütfen faydalandığınız konulara Beğeni ya da Yorum yapınız. Bu, sitenin sürdürebilirliği için çok önemlidir.

KONU AÇMAYLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME!

Hem insanların faydalanması hemde forumda aktiflik yaratmak için lütfen konu açalım. 

Ücretsiz İzotope Nectar3 VST (Otomatik Mix!)

f4tih

Aktif Üye
Akustik Gitar
Solist
Selamlar,

Bir ara her yerde çok fazla aradığım, sonra "heeee buradaymış" dediğim bir plugin. Özellikleri hakkında diyebileceklerim; eğer hobi olarak müzik yapıyorsanız, ve ses düzenleme hakkında pek fazla bir bilginiz yoksa kesinlikle tam sizlik. Bu VST, otomatik olarak sesinizi mixliyor. Tabii ki profesyonel olarak çalışıyorsanız bu mix sizlere yeterli gelmeyecektir, ancak dediğim gibi, bu işi hobi olarak yapıyor ve pek bir bilginiz bulunmuyorsa gayet işinize yarar. Güzel bir mikrofonla çokta temiz ses elde edersiniz. Hatta denedim, iPhone'dan alınmış kayıtla da gayet iyi sonuçlar elde edebiliyoruz. Önemsiz bir not: Şahsen ben Adobe Audition 2020 ile kullandım ve her hangi bir sorun yaşamadım. Benim için yeterli düzeneği sağladı.

Kurulum

1-
Verdiğim linkten (konunun altında verilmiştir) dosyayı indirin ve RAR programınızla açın. İçinde bir adet program, bir adette Muzisyen.net linki var imiş...

1642978704360.png

2- Setup dosyasını açın, ve sonra next..

1642978717302.png

3- Setup içeriğinde bizlere bit seçme seçeneği sunuluyor. Bilgisayarınızın özelliklerine göre 32 ya da 64 bit seçeneklerini işaretlemelisiniz. Ben 64 bit sistemine sahip olduğum için burada yine next next..

1642979784787.png

İndirme Linki

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: art
Bu VST'yi biliyorum ancak hiç kurmamıştım. Gerçekten faydalı VST'ye benziyor. Biran önce kuracağım. Emeğiniz ve katkınız için çok teşekkürler.

Izotope ‘un Plug-In ’lerini çok beğeniyorum. Özellikle Mastering ‘lerimde Ozone 9 tercih ediyorum. Katkınız için teşekkürler. :)

internette hiç yok resmen nectar3. herkes nectar4'e geçmiş. ancak nectar4 henüz yeteri kadar stabil değil -bana göre en azından-
link tekrar yenilendi. bu sefer başka bir kaynaktan paylaştım ki link patlamasın. sanıyorum %70 imkansız.
+up

• Beğen
Tepkiler: art

Konuyu kimler okuyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.