• Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

Grup Manisa'da grup aranıyor.

Demir karaoglu

Akustik Gitar
Herkese merhaba Manisa’da ikamet ediyorum klasik gitar ve solistim aynı zamanda iş arıyorum grup olur. Sokakta olur. Pop, özgün, fantezi, arabesk, türkü, tarzlarına hakimim.
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: art

okangelal

Yeni üye
Merhaba. Ben İzmir de yaşıyorum. Ancak Manisa da bulunan arkadaşlarım var. Paylaşımınızı onlara atayım. İlgilenirlerse size yazarlar. Hayırlı işler.

Demir karaoglu

Akustik Gitar
Merhaba. Ben İzmir de yaşıyorum. Ancak Manisa da bulunan arkadaşlarım var. Paylaşımınızı onlara atayım. İlgilenirlerse size yazarlar. Hayırlı işler.
Çok teşekkür ederim ilginize.. tabiki seve seve görüşürüm arkadaşlarınızla.. İzmir’de de acil ihtiyaç olur farklı bir durum olur atlar gelirim..çok sağolun..

art

Yönetici
Keman
Piyano
Çok teşekkür ederim ilginize.. tabiki seve seve görüşürüm arkadaşlarınızla.. İzmir’de de acil ihtiyaç olur farklı bir durum olur atlar gelirim..çok sağolun..
Ne demek umarım ki size iş bulabiliriz. Dönüş yaparlarsa direkt ulaşacağım. Referans için Youtube videonuz falan varsa Müziğini Paylaş kategorimize paylaşabilirsiniz.