• Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

Midi klavye önerisi?

okangelal

Yeni üye
Selamlar. Yeni ev stüdyom için midi klavyesine ihtiyacım var. Bütçem maksimum 1750 TL. Eğer değeceğini düşünürseniz ikinci el de satın alabilirim. Mutlaka olması gereken özellikler, transpose, oktav, midi girişi bunlar olmazsa olmaz istediğim özellikler. Tabi minimum 49 tuş olması gerek. Bu şartları karşılayabilecek her türlü öneriye açığım. Ucuz midi klavye önerisi için şimdiden herkese teşekkürler.

ardakamali

Elektro Gitar
Bas Gitar
Selamlar. Yeni ev stüdyom için midi klavyesine ihtiyacım var. Bütçem maksimum 1750 TL. Eğer değeceğini düşünürseniz ikinci el de satın alabilirim. Mutlaka olması gereken özellikler, transpose, oktav, midi girişi bunlar olmazsa olmaz istediğim özellikler. Tabi minimum 49 tuş olması gerek. Bu şartları karşılayabilecek her türlü öneriye açığım. Ucuz midi klavye önerisi için şimdiden herkese teşekkürler.
Selamlar. Söylemiş olduğun özelliklere ait direkt aklıma gelen Roland A49. Sıfır yanlış hatırlamıyorsam 2200 TL civarı. Ancak ben ikinci el satın almıştım. 1 sene önce 800 TL civarına almıştım. Şu an kontrol ettiğimde 1300 TL civarına bulunabiliyor. Ucuz midi klavye olarak önerebileceğim Roland A49. Ayrıca söylediğinizin dışında bir çok özellik bulunuyor. Umarım faydalı olmuştur.