Keşfet

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

Pilot (Kilot) Grubunun Yeni İşler Yapmaması

ardakamali

Aktif Üye
Elektro Gitar
Bas Gitar
Selamlar. Pilot eski ismiyle Kilot grubunun yeni işler yapmaması hakkında üzüntülerimi belirteceğim bir konu olacaktır. Bu kadar güzel bir grubun gerçekten bir anda piyasadan ayrılması bütün dinleyicini üzmüştür.

Şöyle Youtube yorumlarına bakın insanlar ne kadar çok dinliyor ve yenilerinin eklenmesini ne kadar istiyor göreceksiniz. Dolayısıyla harika bir gruptu kendileri.
Tabii her birinin bireysel işleri var. Ancak grup olarak bence çok daha farklılardı. Özellikle Acı Gerçekler aranjesi mükemmel ötesiydi. Sonra Ayva Çiçek Açmış düzenlemesi. Gerçekten şaheser.

Sonuç olarak gerçekten isterdim. Ayrıca ben gibi düşünen çok fazla insanın olduğunu biliyorum. Sadece tarihe bir not olarak kalmasını istedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar. Pilot eski ismiyle Kilot grubunun yeni işler yapmaması hakkında üzüntülerimi belirteceğim bir konu olacaktır. Bu kadar güzel bir grubun gerçekten bir anda piyasadan ayrılması bütün dinleyicini üzmüştür.

Şöyle Youtube yorumlarına bakın insanlar ne kadar çok dinliyor ve yenilerinin eklenmesini ne kadar istiyor göreceksiniz. Dolayısıyla harika bir gruptu kendileri.
Tabii her birinin bireysel işleri var. Ancak grup olarak bence çok daha farklılardı. Özellikle Acı Gerçekler aranjesi mükemmel ötesiydi. Sonra Ayva Çiçek Açmış düzenlemesi. Gerçekten şahaser.

Sonuç olarak gerçekten isterdim. Ayrıca ben gibi düşünen çok fazla insanın olduğunu biliyorum. Sadece tarihe bir not olarak kalmasını istedim.
Yıllar önce İlter mi Mehmethan mı tam hatırlamıyorum Türkiye için fazla bir müzik olduğunu dile getirmişlerdi diye hatırlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: art

Tabii her birinin bireysel işleri var. Ancak grup olarak bence çok daha farklılardı. Özellikle Acı Gerçekler aranjesi mükemmel ötesiydi. Sonra Ayva Çiçek Açmış düzenlemesi. Gerçekten şaheser.

Haklısın arda

• Beğen
Tepkiler: art
Yıllar önce İlter mi Mehmethan mı tam hatırlamıyorum Türkiye için fazla bir müzik olduğunu dile getirmişlerdi diye hatırlıyorum.
Haklıymış gibi gözükse de direkt bunun için yapmadıklarını düşünmüyorum. Çünkü kitlesi sağlamdı. Bence değerdi yani.

Konuyu kimler okuyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.