Keşfet

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

Tuğba Yurt'un Hakettiği Değeri Görmemesi

ardakamali

Aktif Üye
Elektro Gitar
Bas Gitar
Selamlar.

Bu aralar çok fazla Tuğba Yurt dinlemeye başladım. Bir şey fark ettim bu kadın gerçekten kalitesi kadar konuşulmuyor. Bütün çevrem müzisyenler ile dolu ama bir gün bile Tuğba Yurt şöyle böyle diye konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Gerçekten stili, müziği ve duruşuyla çok başarılı ve iyi bir sanatçı.

Belçika doğumlu olan Tuğba, 1987 doğumludur. Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Klasik Batı Müziği eğitimi almıştır. Gerçekten her açından donanımlı bir sanatçı. Adını ilk duymama vesilen olan şarkısı Sakin Oldur. Sakin Ol şarkısının sözleri Sezen Aksuya müziği ise Uzay Heparı ve Sezen Aksuya aittir. Tuğba Yurt genel olarakta Sezen şarkılarını çok söyler.

Hatta Joy Turk akustikte söylemiş olduğu Oh Oh şarkısını dinlediğinizde ne kadar çok Sezen Aksuya benzediğini göreceksiniz. Dolayısıyla çok besteci yönüyle şu an ortaya çıkmıyor ancak çalıştığı söz yazarı ve besteciler çok kaliteliler. Örneğin Youtube'da 70 Milyon dinleme alan Benim O şarkısının söz müziği Ersay Üner'e ait. Piyasada Ersay Üner'in ne kadar kalite işler yaptığını herkes bilir.

Sözün özü Tuğba Yurt değeri çok bilinmeyen iyi bir şarkıcıdır. Bence daha popüler olup daha çok konser vermesi lazım. Sizlerinde fikirlerini bekliyorum.

Teşekkürler.

Ayrıca beğendiğim en iyi şarkılarından birisi olan Ağır Yaralıyı paylaşıyorum sizlerle;

Aksine bence çok abartılan bir kişi. Ya da benim çevremde. Çok katılamıyorum söylediklerine.

Konuyu kimler okuyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.