• Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

Ucuz elektro gitar önerisi?

okangelal

Yeni üye
Selamlar forum ahalisi. Ucuz elektro gitar arayışındayım. Tabii her ne kadar ucuz kelimesinin ülkemiz de bir anlamı kalmamış olsa da, fiyat performans açısından gerçekten iyi bir ürün arıyorum. Başlangıç için bütçem 750 TL civarı gibi. Tabii çok iyi bir ürün denk gelirse daha üstüne de biraz çıkabilirim.

hüseyinalici

Elektro Gitar
2 sene önce Squier MM Strat Elektro Gitar almıştım. Tabii o zaman fiyatı 500 TL idi. Malumun dolar uzaya doğru çıkıyor :) Gerçekten başlangıç için harika bir elektro gitar bence. Ancak şu an fiyatı 1400 TL kadar. Senin yazdığın bütçeyle arasında bayağı fark var ama gerçekten iyi bir gitardır. Tavsiye edebilirim.

Sinem kotal

Elektro Gitar
Selamlar forum ahalisi. Ucuz elektro gitar arayışındayım. Tabii her ne kadar ucuz kelimesinin ülkemiz de bir anlamı kalmamış olsa da, fiyat performans açısından gerçekten iyi bir ürün arıyorum. Başlangıç için bütçem 750 TL civarı gibi. Tabii çok iyi bir ürün denk gelirse daha üstüne de biraz çıkabilirim.
Fender squier bullet ya da sx,stagg,jay turzer bunlarin hepsi başlangıç için gayet güzel.ileride de idare eder.Sahneye çıkma fikrin varsa orada da kullanabilirsin.Daha ucuzladı biraz ilerletince elden cikarman lazim.Yillardir gitar çaldığım ve elimden çok gitar geçtiği için tecrübeden yola çıktım.Basarilar.