• Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

  Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

hasanmetehanu kullanıcısının son içeriği

 1. hasanmetehanu

  Müzik Kulağı Sonradan Gelişir mi?

  Merhaba 😊 Evet kulak sonradan gelişir. Ancak enstrumanı çaldıkça olacak gelişim eğitimle alınacak gelişime nazaran daha az olacaktır. Müziğin temelinde duyum çok önemli. Teorik ve uygulamalı olarak “ses tanıma çalışmaları,” “kulak eğitimleri” ve sonrasında gelecek ve piyano çalımına da katkı...
 2. hasanmetehanu

  Gitar Teli Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? (Tansiyonlar)

  Ayrıca müzisyen dostlarımıza faydalı olacak bilgiler için teşekkürler
 3. hasanmetehanu

  Gitar Teli Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? (Tansiyonlar)

  8 yıldır bas gitar çalıyorum. Bu zamana kadar bütün markaların bas gitar tellerini kullandım. Eğer ki fretleriniz kaliteli ise Elixir tercih edebilirsiniz. Onun dışında ton,kalite fiyat/performans ürünü olarak Pitbull Strings tercih edebilirsiniz.
 4. hasanmetehanu

  Home Studio için Ekipman önerir misiniz?

  Behringer UMC22 M-Audio KeyStation Behringer BH470 Behringer C1 gibi uygun fiyatlı minimal bir set-up yaparak bu hobini gerçekleştirebilirsin. İkinci eli de bulunabilen ekipmanlardır.
 5. hasanmetehanu

  Ücretsiz İzotope Nectar3 VST (Otomatik Mix!)

  Izotope ‘un Plug-In ’lerini çok beğeniyorum. Özellikle Mastering ‘lerimde Ozone 9 tercih ediyorum. Katkınız için teşekkürler. :)
 6. hasanmetehanu

  Emin Bulut - Bir İhtimal Daha Var

  Ruh nedir? Emeğine ruhuna sağlık dostum.
 7. hasanmetehanu

  Pilot (Kilot) Grubunun Yeni İşler Yapmaması

  İş yoğunluğu ve anlaşmazlıklar da olabilir ama bu da dile gelmişti tabii.
 8. hasanmetehanu

  Pilot (Kilot) Grubunun Yeni İşler Yapmaması

  Yıllar önce İlter mi Mehmethan mı tam hatırlamıyorum Türkiye için fazla bir müzik olduğunu dile getirmişlerdi diye hatırlıyorum.
 9. hasanmetehanu

  Başlangıç için bas gitar önerisi.

  Sevgili Admin rica ederim, ben teşekkür ederim. Umarım. :)
 10. hasanmetehanu

  Başlangıç için bas gitar önerisi.

  Enstrümanın frekansları sağlıklı iletebilmesi için bir takım etmenler vardır. Ağaç, manyetik, devre, hardware, cila işçilik gibi.. 1500 TL fiyat skalasında Yamaha, SGR by Schecter ve Sx’ler bu konuda fiyat/performanstır. Diğer bas gitarlar alınmaz değil ancak öncelikli tercih bu baslar olabilir.
 11. hasanmetehanu

  Başlangıç için bas gitar önerisi.

  Öncelikle merhaba. Tonun parmakta olduğunu belirtmem gerekiyor. Elindeki enstrumanı istediğin her şekilde çalmanı sağlayacaktır. Bunun ile birlikte alınabilir basları şöyle bir sıralayayım istiyorum. Schecter SGR C4 - C5 (4 Telli - 5 Telli) Ibanez Gio GSR180 GSR200 Cort Action Serileri Cort GB...
Üst