• Neden Muzisyen.NET'e Üye Olmalıyım?

    Çünkü müzisyenlerin birbirine ihtiyacı var. Eğer üye olmayı tercih ederseniz, bir çok kişiye faydanız dokunabilir. Ayrıca bir çok kişinin de size faydası dokunabilir.

    Uyarı

    Lütfen üye olduktan sonra E-postanızı kontrol ediniz!

Ücretsiz İzotope Nectar3 VST (Otomatik Mix!)

f4tih

Akustik Gitar
Solist
Katılım
23 Ocak 2022
Mesajlar
25
Çözümler
1
Tepkime puanı
17
Puanları
0
Konum
Sakarya
Selamlar,

Bir ara her yerde çok fazla aradığım, sonra "heeee buradaymış" dediğim bir plugin. Özellikleri hakkında diyebileceklerim; eğer hobi olarak müzik yapıyorsanız, ve ses düzenleme hakkında pek fazla bir bilginiz yoksa kesinlikle tam sizlik. Bu VST, otomatik olarak sesinizi mixliyor. Tabii ki profesyonel olarak çalışıyorsanız bu mix sizlere yeterli gelmeyecektir, ancak dediğim gibi, bu işi hobi olarak yapıyor ve pek bir bilginiz bulunmuyorsa gayet işinize yarar. Güzel bir mikrofonla çokta temiz ses elde edersiniz. Hatta denedim, iPhone'dan alınmış kayıtla da gayet iyi sonuçlar elde edebiliyoruz. Önemsiz bir not: Şahsen ben Adobe Audition 2020 ile kullandım ve her hangi bir sorun yaşamadım. Benim için yeterli düzeneği sağladı.

Kurulum

1-
Verdiğim linkten (konunun altında verilmiştir) dosyayı indirin ve RAR programınızla açın. İçinde bir adet program, bir adette Muzisyen.net linki var imiş...

1642978704360.png

2- Setup dosyasını açın, ve sonra next..

1642978717302.png

3- Setup içeriğinde bizlere bit seçme seçeneği sunuluyor. Bilgisayarınızın özelliklerine göre 32 ya da 64 bit seçeneklerini işaretlemelisiniz. Ben 64 bit sistemine sahip olduğum için burada yine next next..

1642979784787.png
İndirme Linki

MediaFire

&& Ve konu altına bıraktığım ekten indirebilirsiniz. (yükleniyor -luuding-...)
 
  • Beğen
Tepkiler: art

art

Yönetici
Keman
Piyano
Katılım
18 Eki 2021
Mesajlar
55
Çözümler
1
Tepkime puanı
31
Puanları
0
Bu VST'yi biliyorum ancak hiç kurmamıştım. Gerçekten faydalı VST'ye benziyor. Biran önce kuracağım. Emeğiniz ve katkınız için çok teşekkürler.
 

hasanmetehanu

Elektro Gitar
Bas Gitar
Katılım
27 Eki 2021
Mesajlar
11
Tepkime puanı
12
Puanları
0
Konum
İzmir
Izotope ‘un Plug-In ’lerini çok beğeniyorum. Özellikle Mastering ‘lerimde Ozone 9 tercih ediyorum. Katkınız için teşekkürler. :)
 
Üst